top of page

 

DUK STILIAUS KNYGA

Kur galėsiu panaudoti "Stiliaus knygą"?

Jums asmeniškai kurtą knygą - albumą drąsiai naudokite apsiperkant online (tiesiog susidėliokite e-shope siūlomus filtrus drabužiams), einant į fizines parduotuves (iškart žinosite link kurios lentynos eiti) bei tvarkantis spintą (dabar be sąžinės graužaties minimalizuosite ir atsirinksite jums netinkamus drabužius).

Ar naudinga turėti "Stiliaus knygą" jei apsiprikti šiuo metu neplanuoju?

Taip, nes galėsite atsirinkti tinkamus jums drabužius iš savo spintos, o su netinkamais atsiveikinti. Geriau mažiau turinio, bet toks, kuris skirtas jums.

Ar naudinga "Stiliaus knygą" turėti jei tikslas atnaujinti garderobą (apsipirkimas online)?

Tikrai taip. Pagal knygoje pateiktą informaciją, apsiperkant internetu galėsite naudotis filtrais (ilgiai, medžiagiškumas, detalės, spalvos) - taip apsipirkiste daug greičiau.

Ar verta darytis Stiliaus knygą jeigu planuoju ženkliai numesti/priaugti svorio?

Ir taip, ir ne. Jeigu kalbame apie pusę jūsų kūno masės - atidėkite. Jeigu kalbame apie 10-15% jūsų kūno masės, galite drąsiai užsisakyti Stiliaus knygą. Ji kuriama pagal jūsų tipažą, tad nedideli svorio svyravimai įtakos nedarys (o Stiliaus knyga gal prisidės prie rezultatų laukimo?)

Kuo Stiliaus knyga skiriasi nuo kitų rinkoje panašių paslaugų?

Visa knyga kuriama pagal jūsų unikalų kūną, neišskiriant tik torso, kojų ar rankų. Stiliaus knyga kuriama atsižvelgiant į jūsų visumą (nuo galvos iki pirštų galiukų). Taip pat tai unikalus įrankis, nes iš dalies primena vadovėlį, kai stilistas siūlo ne konkretų drabužį, bet ilgalaikę sistemą jums. Tokią knygą drąsiai galėsite naudoti dešimt ir daugiau metų.

Kodėl turėčiau rinktis Stiliaus knygą?

Nes siūlomo turinio ir kainos santykis itin naudingas pirkėjui. Nes rasite absoliučiai visus garderobo elementus ir galėsite tvarkytis spintą, kurti derinius ar apsipirkinėti pagal jums unikaliai kurtą knygą.

Kokia jūsų patirtis kaip stilistės?

nuo 9 - erių profesionaliai mokiausi menų, esu baigusi Mados Dizainos studijas. Mano patirtis apima teatrą, kiną, madų šou, raudonąjį kilimą, televizijos projektus. Skirtingos darbinės patirtys leido sukaupti itin platų žinių bagažą. Industrijoje dirbu jau dešimt metų. Esu dirbusi Amsterdame, Los Angele, šiuo metu dirbu Vilniuje.

Noriu padovanoti Stiliaus knygą draugei. ar įmanoma?

Taip, galite įsigyti Goda Pele dovanų kuponą, kuris galioja 12 mėn ir gali būti keičiamas į bet kurią Stiliaus paslaugą ar parduodamą meno kūrinį.

DUK SPINTOS REVIZIJA

Kas yra "Spintos revizija"?

Tai jūsų spintos tvarkymas kartu su stilistu atrenkant  derinius iš jūsų turimų drabužių, bei peržiūrint ir atsisakant to, kas jums netinka.

Kiek laiko trunka spintos revizija? ar turiu dalyvauti joje?

pirmo susitikimo metu dalyvavymas būtinas. Spintos revizija trunka nuo 3h iki 3-4 susitikimų (jeigu drabužinė itin didelė). įprastai užtenka vieno - dviejų susitikimų po keletą valandų.

Ar yra limituotas spintos dydis pertvarkai?

Ne, spintos reviziją (peržiūrą ir atrinkimą) galime daryti nuo kabyklos dydžio iki kambario dydžio drabužinės.

Ar atsižvelgiama į mano poreikius tvarkant spintą?

Visada. Stilistas pataria ir pasiūlo atsisakyti vienų ar kitų drabužių, bet galutinį sprendimą padarote jūs. Kartais taikoma kelių mėnesių detox programa, suprasti, ar sistema jums veikia.

Ar galiu užsakyti Spintos pertvarką draugei/mamai/sesei?

Taip, galite padovanoti Goda Pele dovanų čekį, kūrį jūsų artimas žmogus panaudos Spintos revizijai.

DUK ŠVENTINIS ĮVAIZDIS

Ką gaunu užsisakiusi šventinio įvaizdžio kapsulę?

Tris skirtingus pilnus drabužių ir aksesuarų derinius pagal jūsų figūrą su aktyviomis nuorodomis į online parduotuves.

Kaip naudotis "Šventinio įvaizdžio" kapsule?

Išsirinkite jums patikusį derinį ir užsisakykite per aktyvias nuorodas. Arba atsirinkite panašius derinius iš savo turimų drabužių spintoje. Panašių derinių galite ieškoti ir vintage parduotuvėse.

Ar visus drabužius rasiu įsigyti online?

Taip, kapsulė siunčiama kartu su aktyviomis nurodomis. Tiesa, svarbu ilgai nedelsti, kad prekės nebūtų išparduotos.

Ar atsižvelgiama į mano poreikius, kuriant "Šventinio įvaizdžio" kapsulę?

Visada. Pirmiausia dėmesys skiriamas jūsų figūrai, taip pat šventės tematikai, lokacijai ir atskiriems jūsų paminėtiems komentarams.

bottom of page